Skydas LA2

 • Kraunamos nuotraukos
  750
  Pirkite 5 po 5.50 , Sutaupykite 1000
  Į krepšelį 

   Prekes pristatome per 1-3 d.d. Turime sandėlyje. Užklausų dėl didmeninių kiekių lauksime el. paštu info@respiratorius.lt

  ✔ 350x250 mm.;

  ✔ Didelis šviesos pralaidumas;

  ✔ Patvirtinta CE ženklu.  

 • Skydas pagamintas iš  antibakterinio PET, tinkamo sąlyčiui su maistu. Turi lanksčią ir reguliuojamą juostą, kuri padeda skydui patogiai priglusti galvos. Vienas universalus dydis. Nerekomenduojama naudoti prie aukštesnės nei 120 laipsnių temperatūros.

  Skydo priežiūra pakartotiniam naudojimui - rekomenduojama skydą dezinfekuoti tam skirtomis priemonėmis arba valant įprastais valikliais, drėgnomis servetėlėmis. Norint pasiekti maksimalų rezultatą rekomenduojame naudoti dezinfekcinį skystį. Nupurškus skydą palaikykite keletą minučių, tuomet nusausinkite popieriniu rankšluosčiu. Dėl užterštumo pasiskirstymo ant skydo paviršiaus valant skydą popieriniu rakšluosčiu, drėgna servetėle ar kitomis priemonėmis nekeiskite valymo krypties.

  Saugiausia naudojant su vienkartinėmis kaukėmis, užtikrinant maksimalią apsaugą.

  Pirkėjas, sudarydamas Sutartį / teikdamas Užsakymą, pareiškia ir patvirtina, kad jis supranta, jog parduodamos Prekės nėra medicininės paskirties, neatitinka medicininiam ar kariniam inventoriui ir apsaugos priemonėms taikomų reikalavimų, yra skirtos neprofesionaliam asmens sveikatos saugojimui bei dėl savo savybių negarantuoja ir negali garantuoti jas dėvinčio asmens visiškos apsaugos nuo bet kokių susirgimų, žalos sveikatai, virusinių ar bakterinių infekcijų (įskaitant, bet neapsiribojant, COVID-19) patekimo į žmogaus organizmą. Ryšium su tuo, Pardavėjas taip pat neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius asmenų, dėvėjusių pagal šią Sutartį parduotas Prekes, susirgimus. Prekės savo esme yra vienakartinio naudojimo.

  *Mažiausia kaina rinkoje - mūsų atliktais rinkos tyrimais šiuo metu siūlome geriausią kainą. Jei radote pigiau susisiekite su mumis.